wtorek, 7 czerwca 2011

Jak wyliczyć zdolność kredytową ?

kalkulator jest prostym narzędziem, które pozwala obliczyć, przy założonej kwocie kredytu i oprocentowaniu, ile wyniesie miesięczna rata kredytu lub ile czasu potrzebujemy, aby spłacić ten kredyt przy założonej z góry racie. Kalkulator jest niezwykle pomocnym narzędziem, dającym szansę oszacowania, na jaki kredyt nas stać i na jaki okres powinniśmy go wziąć, by nie mieć problemów ze spłatą.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Banki przesadzają z kryteriami zdolności kredytowej, ponad konieczność. Tym samym zmuszają niepotrzebnie wiele osób do zadłużania się w instytucjach pozabankowych z ich kredytami bez BIK. Polecam przeczytać: http://pozyczkichwilowki.net.pl/2012/05/pozyczki-bez-bik-i-windykacja/ - to jest dodatkowy problem bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy jakie są koszty takiej pożyczki i że nie da rady spłacić.

pożyczki na dowód pisze...

Myślę, że jednak ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że prywatne pożyczki są kosztowne ale nie zwracają na to uwagi. Ważne, aby zaciągnąć kolejny kredyt czy też pożyczkę i jakoś przeżyć kolejny miesiąc. Przecież cały czas ze wszystkich stron słyszy się o wysokich opłatach za pozabankowe usługi, nawet na stronach firm pożyczkowych możemy wszystko sprawdzić tzn. ile zapłacimy za daną pożyczkę więc jednak ludzie sa w pełni świadomi a i tak decydują się na takie rozwiązanie.

AasaDlaBiznesu.pl pisze...

Z tego co wiem to zdolność kredytową to tylko w banku wyliczą .Trudno jest samemu wyliczyć.